Marlon Koszule na Facebook Marlon Koszule na Instagram

Blog

Mar15

Coraz bliżej święta

Wielkimi krokami zbliża się wyczekiwany przez większość czas –  święta Wielkanocne.

Prócz magii kolorowych ozdób, przepysznych potraw na syto zastawionym stole i tej upragnionej wiosny nie zapomnijmy także o naszym dobrym look`u.

Pewnie każdy z Was niejednokrotnie zastanawia się, którą koszulę ubrać do garnituru i czy na pewno nie będzie to ta sama co w tamtym roku lub  której „nie daj Boże” nie poplamimy lub nam nie poplamią przez przypadek uradowane spotkaniem berbecie biegające wokół rodzinnego stołu.

W sekrecie udzielimy wszystkim Panom kilku cennych porad, dzięki którym nawet najbardziej nieprzewidziane sytuacje puścimy w niepamięć i będziemy mogli cieszyć się tym wspaniałym czasem spędzonym w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół.

Zacznijmy od siebie!

Po pierwsze! Nie zastanawiajmy się zbyt długo w czym będziemy dobrze wyglądać! Standardowy zestaw – biała koszula (oczywiście najważniejsze by była dobrze uszyta – najlepiej na miarę) plus kolorowy dodatek w postaci krawatu, muchy, spinek do koszuli z ciekawym wzorem. Nie bójmy się bawić kolorem! Jeżeli nie przepadamy za dodatkami do koszuli to stosunkowo wcześniej uszyjmy koszule na miarę, którą zdobić będą dodatki innych materiałów w mankietach, listwie przy guzikach bądź kołnierzu. Gotowym rozwiązaniem jest również wybór koszuli, której nici bądź guziki będą w innym kolorze.  W takim połączeniu nawet garnitur, który zakładamy setny raz z rzędu będzie wyglądał estetycznie. Nasz strój ma odzwierciedlać nas samych i ma być komfortowy. Nie ubierajmy się tak by czuć się nieswojo, sztucznie i nie potrzebnie psuć sobie tym nastrój.

Krótka lekcja zachowania się przy stole

Po drugie ! Kochani Panowie pamiętajmy o savoir-vivre przy stole.

Nie chodzi nam o przesadne trzymanie sztywnej etykiety wśród naszych najbliższych, lecz o zachowanie dobrych manier  z odrobiną luzu.

Nie kładźmy obok talerzy naszych telefonów, tabletów, portfeli i kluczy. Nie trzymajmy łokci na stole. Gdy ubrudziliśmy się to na spokojnie oddalamy się do toalety, by wyczyścić zabrudzenie. I nie róbmy przy tym zamieszania. Jeżeli zabrudziliśmy stół ratujemy co możemy. Jeżeli zabrudził nas ktoś z towarzystwa nie robimy z tego problemu. Każdemu może się zdarzyć.

Spokój to podstawa

Po trzecie! Bądźmy Perfekcyjnymi Panami sytuacji. Na szczęście żyjemy w czasach, w których wszystko produkowane jest tak by było „pod ręką”, w każdej nawet najbardziej nieprzewidywanej sytuacji, jeżeli oczywiście jesteśmy sami na tyle zapobiegliwi.

Plama od kawy, herbaty, sosu, soku, teraz nie stanowi już problemu. Na rynku preparatów odplamiających producenci oferują szereg skutecznych środków, których użycie w kilka chwil gwarantuje pozbycie się plamy raz na zawsze. Kochani Panowie nie wierzycie ?? Zatem spójrzcie …

 

plama-koszula-szyta-na-miare

W powyższym przypadku użyto środka, który stosuje się do tłustych plam. Producent zaleca spryskanie świeżej plamy, poczekać aż na materiale zrobi się biały, zaschnięty proszek, który należy energicznym ruchem ręki strzepnąć, po czym naszym oczom ukazuje się tkanina wolna od zabrudzeń. I wszyscy są zadowoleni !

 

A wy Drodzy Panowie jakie macie swoje sposoby na takie nieprzewidziane sytuacje?

Nie pozostaje nic innego tylko zaopatrzyć się w taki środek i mieć go zawsze przy sobie ( np. w torbie bądź w samochodzie). Teraz każda sytuacja będzie pod kontrolą!

Przy okazji życzymy wszystkim obecnym i przyszłym klientom wesołego Alleluja !

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *