Marlon Koszule na Facebook Marlon Koszule na Instagram

Blog

Lut14

Jak okazać miłość – 5 patentów

Walentynki – Walentynkami. Stosunek do tego święta każdy ma inny. Jedno jest pewne – to dobra okazja by przypomnieć sobie, że uczucia warto okazywać nie tylko od święta i w naszym „kochaniu” nie zapominać… o sobie. Stara prawda mówi, że dopiero wtedy, gdy prawdziwie pokochamy siebie, jesteśmy w stanie naprawdę kochać drugą osobę. Jak zatem osiągnąć ten stan i okazywać sobie pozytywne uczucia na co dzień?

Oto 5 patentów:

1. Zaakceptuj siebie i nie porównuj się z innymi.

Tak, wiemy, trudno nie porównywać się z modelem z billboardu, lepiej umięśnionym kompanem z siłowi, świetnie ubranym szefem, przyjacielem, który nie wiadomo dlaczego nie może opędzić się od kobiet. Ale co ci to daje? Brak pewności siebie nas unieszczęśliwia i jest wyczuwalny na kilometr, zwłaszcza dla kobiet. A te lubią mężczyzn, którzy znają swoją wartość i akceptują siebie.

2. Wyłącz wewnętrznego krytyka, bądź dla siebie wyrozumiały. 

Ilekroć masz ochotę zganić się za coś, co zrobiłeś lub czego nie zrobiłeś, najpierw odszukaj konkretne motywy swojego zachowania. Kiedy już je zrozumiesz, skup się na rozwiązaniu problemu, a nie karaniu siebie. Tak po męsku: błąd – diagnoza – program naprawczy. A czasem po prostu pozwól sobie na błędy i odpuść – w końcu nikt nie jest idealny.

3. Dbaj o siebie

Zdrowo się odżywiaj. Unikaj przetworzonej żywności. Wysypiaj się i unikaj stresu. To wszystko ma wpływ nie tylko na stan Twojego zdrowia i ciała, ale i kondycję psychiczną. Bądź aktywny. Znajdź formę ruchu, która będzie dla Ciebie atrakcyjna. Uprawiając dyscyplinę sprawiającą Ci przyjemność, osiągniesz najlepsze efekty. Regularność nie będzie przymusem, tylko stanie się czymś naturalnym, a poziom endorfin przyspieszy dotarcie do ewentualnego celu.

4. Ogranicz bodźce ze świata wirtualnego. 

Czy naprawdę musisz śledzić w mediach społecznościowych, jak Twój kolega z podstawówki spędza wakacje pod palemką albo oglądać kolejne rundy politycznych przepychanek? Nie daj się okradać z czasu, który mógłbyś spożytkować na ciekawsze i korzystniejsze dla Ciebie działania, na przykład relacje z bliskimi, życzliwymi Ci osobami, odpoczynek czy realizację pasji. Poszukaj jej! Kobiety kochają pasjonatów!

5. Sprawiaj sobie małe przyjemności.

Realizując nawet najbardziej napięty harmonogram dnia, tygodnia, miesiąca czy roku pamiętaj o tym, by sprawiać sobie drobne przyjemności na co dzień. Uszyj koszulę na miarę! Męska koszula to symbol elegancji i klasy. Idealnie dopasowana koszula podkreśli męskie kształty i to, co w Tobie najlepsze. Nie dość, że sam poczujesz się lepiej, to na pewno zyskasz uznanie innych, którzy docenią Twój dobry gust. Odnajdź swój styl i prezentuj go dumnie, ale pamiętaj że to, jaki jesteś w środku, zawsze wychodzi na zewnątrz i nie zamaskuje tego nawet najdroższy i najlepiej dobrany strój. 

Drodzy Panowie, pamiętajcie, że tak naprawdę każdy dzień jest dobry do wyrażania uczuć i emocji, nie tylko względem drugiej osoby, ale i, a przede wszystkim względem samego siebie. Bądźcie zatem dla siebie dobrzy nie tylko od święta i  sprawiajcie sobie drobne przyjemności na co dzień. Od czego zacząć? Od koszuli oczywiście. Do 8 marca drugą męską koszulę uszyjemy Wam za 50% ceny. Czy to nie dobry pretekst by poczuć się lepiej? Ułatwimy Wam jeszcze bardziej – 50% także na inne akcesoria – o szczegóły pytajcie w salonie! Pamiętajcie, promocja trwa do 8 marca. Potem świętują kobiety;) Love Yourself zatem, Panowie!

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *