Marlon Koszule na Facebook Marlon Koszule na Instagram

Koszule

Twoja idealna koszula na miarę

Koszula jest bardzo ważnym elementem męskiego stylu. Powinna być niczym druga skóra, a noszenie jej powinno być przyjemnością. Rozmiary konfekcyjne dostępne w sklepach są stworzone na bazie uśrednionych męskich wymiarów. Marlon jest tego zupełnym przeciwieństwem! Tutaj każdy mężczyzna otrzymuje koszulę, która jest tworzona od podstaw, specjalnie dla niego.

Kołnierzyk pasuje, a koszula jest za luźna? Koszula leży dobrze, ale nie możesz dopiąć kołnierzyka? Twoja szafa jest wypełniona koszulami, z których trudno wybrać taką, która pasuje i jest wygodna? Zmieńmy to wspólnie!

Koszule na miarę Marlon są szyte w manufakturze w Czerwieńsku koło Zielonej Góry. Każda z nich jest starannie wykańczana, każdy guzik i dziurka dokładnie sprawdzone. Używamy najlepszych jakościowo nici, guzików, wkładów usztywniających. Nasz produkt nie jest taśmowym wytworem- jest koszulą stworzoną ręcznie, idealnie dopasowaną do Ciebie i Twoich potrzeb.

Tkaniny

materily3W naszym magazynie znajduje się ponad 90 tkanin dostępnych od ręki w najróżniejszych kolorach i strukturach, miedzy innymi oxford, twill, egipska bawełna, popelina. Na życzenie klienta zamawiamy tkaniny koszulowe prestiżowej włoskiej marki Albini, a także innych czołowych europejskich producentów.

Detale koszuli

guzik3333Każda koszula jest indywidualnie projektowana przez jej przyszłego właściciela, spełniane jest każde jego życzenie. Dostępnych jest wiele rodzajów kołnierzy i mankietów, a także nieskończone możliwości kombinacji form i kolorów. To właśnie czyni salon Marlon tak wyjątkowym.

Spinki mankietowe

spinkiW asortymencie Marlon znajdują się również sznurkowe spinki mankietowe w różnych kolorach: biały, czarny, jasnoniebieski, ciemnoniebieski, brązowy, czerwony. Nowoczesny akcent dla naszych francuskich mankietów.

Fiszbiny

fiszFiszbiny ze stali szlachetnej są szczególnie polecane mężczyznom, którzy cenią sobie wyciągane fiszbiny kołnierzowe o bardzo dużej sztywności. Proponujemy fiszbiny ze stali szlachetnej o wymiarach 63,5 mm x 9 mm.

Szpilki kołnierzyka

szpilkiSzpilki kołnierzyka to niekwestionowana klasyka. Chętnie wybierane przez panów, dbających o szykowny i elegancki wizerunek.Wracają do łask, więc nie może ich zabraknąć również w salonie Marlon!