Marlon Koszule na Facebook Marlon Koszule na Instagram

Tkaniny Exclusive

Tkaniny od światowego lidera w branży

Albini Group istnieje na rynku od 1876 roku. Nie jest to już jedynie producent tkanin koszulowych. Albini Group wyznacza trendy, które inspirują największych projektantów. Skupia marki takie jak Thomas Mason, Cotonificio Albini, Albiate i David&John Anderson.
Marka Albini korzysta z innowacyjnych technologii, tworzy laboratoria, w których koncentruje się na uszlachetnianiu właściwości swoich przędzy. Stawia przede wszystkim na naturalne surowce i dba o najwyższe standardy jakości. Jest głównym producentem bawełny egipskiej Giza 45, która uprawiana na wschód od Nilu, nazywana jest „królową“ wyrastającą z najlepszych nasion na świecie. Włoska marka słynie również z tego, że za pośrednictwem stworzonej w 2012 roku firmy Albini Energia korzysta i promuje wykorzystywanie alternatywnych źródeł energii.

Szlachetne tkaniny tworzone przez Albini Group znajdą Państwo w najwyższym przedziale cenowym naszej oferty. Tkaniny z kolekcji Albini Su Misura sprowadzane są na indywidualne zamówienie z Włoch.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *