Marlon Koszule na Facebook Marlon Koszule na Instagram

Blog

Maj15

Koszula szyta na miarę – pięć razy tak!

Lubimy, kiedy coś jest unikatowe, niepowtarzalne, zgodne z naszymi potrzebami i gustem, pasujące do nas jak ulał, jakby szyte na miarę. Jakby? To słowo stanowczo tu nie pasuje, bo my szyjemy koszule tylko i wyłącznie na miarę. A dziś przypominamy, dlaczego w ogóle warto to robić, oczywiście u nas;)

1. Rozmiar nie ma znaczenia

Ile razy zmęczony pielgrzymką po sklepach już witałeś się z gąską zapinając z zadowoleniem mankiety wybranej koszuli, a gdy spojrzałeś w lustro, Twój dobry nastrój zniknął tak szybko jak się pojawił? Tu odstaje, tam luzu zbyt wiele i ogólnie masz wrażenie, jakbyś znalazł się w salonie krzywych luster. A może nie było aż tak źle, ale… No właśnie. Zakup gotowej koszuli najczęściej wiąże się z kompromisami wszelkiej maści, gdyż najzwyczajniej w świecie całą różnorodność męskich ciał trudno dopiąć w podstawowej rozmiarówce S-XXL tak, aby każdy był zadowolony i naprawdę dobrze wyglądał. I tu mamy pierwsze, spektakularne 1:0 dla szycia na miarę, które z założenia nie uznaje kompromisów, bo koszula jest dopasowywana do właściciela, a nie na odwrót. Odwiedzając więc salon koszul szytych na miarę już w progu dostajesz gwarancję, że wyjdziesz z niego z koszulą idealnie skrojoną, niezależnie od wymiarów, którymi dysponujesz. 

koszule_szyte_na_miare_marlon

2. Niepowtarzalność

Kiedy już do nas zawitasz, usiądź wygodnie, odetchnij i przygotuj się, że spędzisz tu trochę czasu. Mimo, iż ruch wskazówek zegara będzie z pewnością wzbudzał Twój niepokój, bądź pewien, że ten czas to dobra inwestycja. Jesteś tu po to, by stworzyć dla siebie idealną koszulę szytą na miarę. Wykorzystaj okazję, że możesz zaprojektować ją sam, krok po kroku, według najśmielszych fantazji. Masz rzadką możliwość decyzji o każdym, nawet najdrobniejszym jej elemencie. Możesz zaszaleć z kolorami i fakturami guzików, nici, przeszyć całej koszuli bądź jej poszczególnych fragmentów (stójka, mankiet, listwa). Możliwości przy projektowaniu koszuli na miarę są nieskończone! A może chcesz ją jeszcze bardziej spersonalizować i naszyć swój monogram? To Ty wybierasz. Zabaw się więc w projektanta, pokaż swój styl, pasję i charakter. Stwórz swój wizerunek i wyróżnij się z tłumu.

koszule_na_miare_personalizacja_marlon

3. Fachowe doradztwo

Rzadko który mężczyzna zdaje sobie sprawę, ile elementów koszuli męskiej szytej na miarę można zmieniać, modyfikować, poprawiać. W gąszczu możliwości, jakie dają liczne kroje, kolory, tkaniny i faktury łatwo się zagubić (np. mankiet występuje aż w 18 kombinacjach, a kołnierz w 21!) Nie wiesz, jaki krój kołnierzyka powinna mieć koszula do ślubu lub czy guziki powinny być na wierzchu, a może raczej ukryte pod listwą? Innymi słowy trudno odnaleźć Ci się w licznych prawidłach męskiego dress code’u? Nie martw się, pomoc doradców w salonie nie ogranicza się tylko do mierzenia klienta. Nie sztuką jest stworzyć oryginalną koszulę łącząc ze sobą kilka tkanin, wzorów, kolorów nici i guzików. Sztuką jest dopasować ją nie tylko do sylwetki, ale też okazji, na którą koszula ma być stworzona, do charakteru i upodobań klienta. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów, każdy element Twojej koszuli zostanie dobrany tak, by wszystko współgrało ze sobą, tworząc idealną całość i szło w parze z Twoją aparycją, podkreślając to, co w niej najlepsze i dyskretnie tuszując to, z czym nie chcesz się afiszować. 

wybor_koszul_doradztwo_marlon

 4. Jakość

Jakość koszul szytych na miarę to nie tylko dobre, wytrzymałe i naturalne materiały, które nawet po intensywnym użytkowaniu i wielu praniach wyglądają idealnie. Odpowiednia klasa tkanin to dla nas podstawa, ale duże znaczenie ma też gatunek wykorzystywanych przy produkcji koszul dodatków – nici, guzików, wkładów usztywniających. Z pieczołowitością dbamy o to, by były jak najlepsze. Ponadto każda część koszuli jest zawsze starannie wykańczana przez doświadczone krawcowe, a każdy guzik i dziurka dokładnie sprawdzone i dopieszczane tak długo, by całość była idealna i trwała. A Jeżeli podczas przymiarki koszuli okaże się, że jakimś cudem jakiś jej fragment nie układa się idealnie, nanosimy niezbędne poprawki. Do skutku.

koszule_wysokiej_jakości_marlon

5. Wygoda

Wbrew pozorom nie mamy tu na myśli wygody, jaką daje uszyta na miarę koszula, choć wielu naszych klientów nazywa je drugą skórą. Jeśli masz już obycie w świecie mody męskiej, a nie masz czasu na wizyty w salonach, swoją koszulę możesz zamówić nie ruszając się z domu! Dzięki konfiguratorowi koszul dostępnemu na naszej stronie, w prosty sposób wybierzesz zarówno tkaninę, jak i zdecydujesz o wszystkich elementach koszuli, a jeśli już kiedyś twoje wymiary zostały pobrane w naszych salonach (Marlon Zielona Góra lub Marlon Poznań), możesz je wykorzystać. W razie potrzeby, po wcześniejszym ustaleniu terminu, możemy też dokonać pomiaru u Ciebie w domu lub innym wskazanym miejscu. 

konfigurator_koszul_marlon

Na koniec nie pozostaje nam nic innego, jak tylko ponownie zachęcić Was do szycia na miarę, a w szczególności do odwiedzenia naszych salonów. To tutaj nasi goście mogą najlepiej zapoznać się z tkaninami, dodatkami i klimatem, który dla nich tworzymy i poczuć, jak ważne jest zaangażowanie się w tworzenie własnego wizerunku. I pamiętajcie – u nas rozmiar nie ma znaczenia!

 

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *