Marlon Koszule na Facebook Marlon Koszule na Instagram

Blog

Maj16

Wiosenno-letnie inspiracje męskich koszul na miarę

Co roku producenci tkanin prześcigają się w kreowaniu nowych wzorów na nadchodzące sezony: wiosna/lato i jesień/zima. Przeglądając katalogi z pięknie zaprezentowanymi skrawkami materiałów, znajdujemy całą gamę inspiracji. Oprócz klasycznych zastosowań i barw pojawiają się nowe wzory, mieszanki tkanin oraz struktur, tak by każdy, kto ma swój styl, wybrał tę idealną dla niego tkaninę. To właśnie z niej powstanie jego wymarzona koszula szyta na miarę.

Co tak naprawdę determinuje nasz wybór?

Szycie koszul na miarę nierozerwalnie wiąże się z kawałkiem materiału. Szukając w salonie stacjonarnym w Zielonej Górze lub w sklepie internetowym , na samym początku stajemy przed fundamentalnym wyborem, który determinuje nasz następny krok, tj. wybór takiego wzoru, koloru, faktury danej tkaniny by uszyć koszulę męską na miarę swoich oczekiwań. Bez tego nie można pójść dalej.

Koszulowe tkaniny na nadchodzący sezon

Pionierami w produkcji przepięknych materiałów, którzy tworzą światowe trendy, są włoscy producenci. Na sezon wiosna/lato 2017 przygotowali dla naszych klientów feerię barw oraz nietuzinkowych wzorów na tkaninach typu len, bawełna. Kolekcje są zainspirowane świeżymi i innowacyjnymi teksturami cieszącymi oko i będące niezwykle miłymi i przyjaznymi dla ciała.

Odważne zestawienie przędzy o różnych kolorach, dokładność klasycznej precyzji oraz podążanie za najnowszymi trendami daje klientom salonu Marlon niepowtarzalną okazję stworzenia ponadczasowych koszul na miarę.

Taka sztuka tkania gwarantuje zaprezentowanie tak dobrze znanych spotów i tkanin: fil-a-fil, len, mieszane bawełny, w całkowicie nowej odsłonie. Projektanci tkanin postawili na ciekawe i mocne kolory, przeróżne wzory: serduszka, samoloty, gwiazdy oraz figury geometryczne i wymyślne kształty. Niejednokrotnie biel przeplata się granatem, zielenią, czerwienią. Zaryzykowano i stworzono interesująca i niecodzienną kolekcję.

Odważny materiał i co dalej?

Drodzy Panowie, na to pytanie nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Dlaczego? Bez względu na panujące modowe trendy trzeba zwracać ogólną uwagę na ostateczną estetykę naszego projektu koszuli szytej na miarę. Przy wyborze odpowiednich nici, guzików oraz fasonu koszuli męskiej, formy kołnierzyka, mankietów, warto spróbować różnych opcji, które oferuje nasz konfigurator koszul 3D .

Postawmy na wygodę przy jednoczesnym zachowaniu swojego stylu oraz dobrego smaku. Jak mówi stare porzekadło, co za dużo to nie zdrowo. Koszula męska szyta na miarę winna charakteryzować się kunsztem odszycia, jakością wybranej tkaniny oraz fasonem dopasowanym do potrzeb i stylu swojego nowego właściciela. Tak właśnie są tworzone koszule szyte na miarę Marlon, dlatego nasi klienci mają pewność, że każdy egzemplarz to małe dzieło sztuki stworzone specjalnie dla nich.

Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem nowego katalogu włoskich tkanin zachęcamy do kontaktu telefonicznego: +48 731100311 lub e-mail: info@marlonkoszule.pl.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *