Marlon Koszule na Facebook Marlon Koszule na Instagram

Blog

Gru20

Nowy rok, nowy styl!  

Koniec roku to najlepszy moment na podsumowanie osiągniętych celów i stworzenie nowych. Czy na Twojej liście pojawił się punkt związany z wizerunkiem? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś! Chcąc zbudować swój nowy wizerunek, najlepiej rozpocznij od dwóch rzeczy: analizy kolorystycznej i przeglądu szafy.

Analiza kolorystyczna

Analiza kolorystyczna pomoże Ci poznać paletę barw pasujących do Twojego typu urody. Dzięki niej dowiesz się, które kolory są Twoimi sprzymierzeńcami, a które z nich powinieneś unikać. O analizie kolorystycznej możesz poczytać książki lub artykuły. Możesz także sam zdefiniować swoją paletę na podstawie prób i błędów. Stojąc przed lustrem, przykładaj tkaniny w okolice twarzy. Jak się czujesz? Jak odbierasz samego siebie w tym kolorze? Jeśli ten sposób Ci nie odpowiada, skorzystaj z porad osobistego stylisty.

Koszule na miarę w salonie Marlon

Przegląd szafy

Istnieje kilka metod selekcji ubrań, ale prawdopodobnie najpopularniejszym i najskuteczniejszym jest następujący. Wyciągnij wszystkie ubrania z szafy i podziel je na kilka kategorii:

  • ubrania, których nie nosisz – pozbądź się ich od razu.
  • Ubrania, które lubisz, nosisz i są dobrej jakości – te wracają do szafy.
  • Ubrania, których nie nosisz, ale nie wiesz, czy chcesz wyrzucić – odłóż je na miesiąc i jeśli przez ten czas nie założysz ich ani razu, pozbądź się bez żadnych sentymentów.

Po takiej selekcji sprawdź, czy niczego Ci nie brakuje. Zrób listę rzeczy, które powinieneś nabyć. W Twojej nowej garderobie powinna znaleźć się przynajmniej jedna koszula, która leży na Tobie idealnie. Niezależnie od preferowanego stylu ubierania się biała koszula męska to podstawa.

Białą koszulę założysz do pracy, na spotkanie (towarzyskie i służbowe), na imprezę rodzinną, na randkę, jak i na wyjście do teatru. Chcesz wyglądać elegancko? Zapnij wszystkie guziki, włóż koszulę w spodnie, popraw mankiety, wyprostuj się. Zależy Ci na nonszalanckiej stylizacji? Rozepnij guzik przy kołnierzyku, podwiń mankiety. W obu przypadkach koszula powinna być wyprasowana.

Koszule szyte na miarę

Dobrze skrojona koszula męska

Jeśli jeszcze nie posiadasz koszuli, która dobrze na Tobie leży i jest wykonana z materiału wysokiej jakości, rozważ szycie koszuli na miarę. Dlaczego? Oto lista jej zalet:

  • Jedyny taki egzemplarz – Decydując się na koszulę szytą na miarę, nie ma możliwości, abyś spotkał na ulicy kogoś w takiej samej koszuli jak Twoja.
  • Koszula na miarę jest perfekcyjnie skrojona – Koszula powstaje według pobranej wcześniej miary, a następnie poprawiana po każdej przymiarce, aż do uzyskania idealnego efektu.
  • Doda Ci pewności siebie – Zadowolenie z własnego wyglądu poprawia samopoczucie i podnosi samoocenę.
  • sam decydujesz o jej wyglądzie – To niekwestionowany argument, dlaczego koszula męska szyta na miarę jest lepsza od tej z sieciówki. Każdy element jest wybierany i akceptowany przez Ciebie, od koloru nici i guzików aż po rodzaj kołnierzyka i  mankietów.

Koszula na miarę to przede wszystkim inwestycja. Jeden egzemplarz jest w stanie zastąpić kilka gorszych jakościowo koszul, które niekoniecznie podkreślają atuty Twojej sylwetki. Jeśli nie wiesz, który krój będzie dla Ciebie najlepszy lub masz problem z wyborem tkaniny, wzoru, dodatków, zespół salonu Marlon jest do Twojej dyspozycji. Zadzwoń, napisz, odwiedź sklep stacjonarny w Zielonej Górze przy ul. Grottgera 1. Zamówienie możesz złożyć również online za pomocą generatora koszul znajdującego się na naszej stronie.

Kołnierzyk koszuli męskiej

Salon Marlon życzy szczęśliwego Nowego Roku!

Wszystkim naszym gościom, przyjacielem, partnerom biznesowym, stałym i nowym klientom życzymy wszystkiego, co najlepszego w 2018 roku. Niech te 12 miesięcy będzie przepełnione szczęściem, radością, pozytywnymi myślami oraz niezapomnianymi chwilami. Dziękujemy, że jesteści z nami. Do siego roku!

Życzenia świąteczna 2017 salonu Marlon

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *