Marlon Koszule na Facebook Marlon Koszule na Instagram

O nas

Marlon to grupa młodych ludzi i firma rodzinna

Jesteśmy polską marką. Nasza manufaktura znajduje się w Czerwieńsku, natomiast sklep stacjonarny w Zielonej Górze. Swoje doświadczenie czerpiemy od najlepszych, łączymy tradycyjne szycie z nowoczesną formą sprzedaży. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas priorytetem, a wszelkie uwagi i sugestie-cenną lekcją. To właśnie Klienci są dla nas największą motywacją, aby wciąż się rozwijać i iść na przód.

Koszule oraz garnitury szyte na miarę

Od 10 lat specjalizujemy się w szyciu koszul męskich na miarę, jednak odpowiadając na potrzeby naszych klientów postanowiliśmy, że do naszej oferty wprowadzamy także garnitury. Dzięki temu jesteśmy w stanie kompleksowo zadbać o Wasz wizerunek, tworząc wspólnie wyjątkowe stylizacje, zarówno eleganckie, biznesowe jak i codzienne.

W tym miejscu chcemy bardzo podziękować Panu Ryszardowi Stolarkowi, który poświęcił nam bardzo dużo swojego cennego czasu dzieląc się z nami swoją wiedzą, przekazując nam tajniki szycia koszul i pomagając na każdym etapie produkcji. Pan Ryszard Stolarek zasłużył na miano mistrza i skarbnicy wiedzy. Czujemy się zaszczyceni mogąc pochwalić się naszą współpracą.

szw