Marlon Koszule na Facebook Marlon Koszule na Instagram

Blog

Gru20

Prezenty świąteczne dopięte na ostatni guzik

Przedświąteczna gorączka udziela się każdemu z nas. Gdy w listopadzie reklamy delikatnie przypominają nam o świętach, grudzień staje się szalonym miesiącem przygotowań do tego jednego, najpiękniejszego wieczora w całym roku. Pozycja obowiązkowa na liście: prezenty. Kuszą nas nie tylko sklepowe witryny w wielkich centrach handlowych, małych osiedlowych sklepikach i butikach, ale także sklepy internetowe, które z roku na rok stają się coraz popularniejsze. Dlaczego? Wygoda, cena, szybka dostawa – zakupy on-line to czysta przyjemność nawet dla tych, co omijają sklepy szerokim łukiem.

Parę dat, parę ważnych informacji

Koniec roku to dopiero początek okazji. Przywitał nas Black Friday, Cyber Monday i Dzień Darmowej Dostawy. Następna okazja zakupowa to mikołajki. Jednak kto nie zdążył skorzystać z promocji, może spać spokojnie. Duże sklepy i dyskonty prześcigają się w kuszeniu klientów swoimi ofertami, tak aby ich propozycje prezentowe trafiły w ręce przyszłych obdarowanych. I wreszcie nadchodzi zakupowy szał związany z najpiękniejszymi świętami na świecie – Bożym Narodzeniem. Tony, dosłownie tony ofert, miliony propozycji i rozwiązań. Nic, tylko kupować! Ale co w przypadku, gdy nie wiemy co podarować najbliższym lub na co się zdecydować podczas szału zakupów?

Propozycje prezentów świątecznych

Prezentów poszukujemy na dwa sposoby. Pierwszy: analizując konkretną osobę, dla której ma być przeznaczony. Drugi: szukając konkretnych produktów. Czasami decydujemy się na zakup „dla niej” i „dla niego”. Jednak w tym wszystkim nie zapominajmy, aby to, co chcemy podarować spełniało oczekiwania obdarowanych lub po prostu sprawiło im ogromną radość. Nic prostszego.
Które produkty są chętnie wybierane na prezenty? Przed Świętami rośnie zainteresowanie biżuterią i zegarkami, a także produkty bardziej praktyczne, czyli piękne okrycia wierzchnie, galanteria skórzana oraz modne i eleganckie ubrania – także te szyte na miarę.

Prezent dobrze skrojony

Oferta szycia na miarę koszuli męskiej w Salonie Marlon daje możliwość stworzenia unikatowego i eleganckiego prezentu. Nieznajomość ulubionych kolorów, krojów lub tkanin przyszłego Obdarowanego nie stoi na przeszkodzie, ponieważ w celu ułatwienia podjęcia decyzji przed finalnym zakupem danego produktu lub oferty stworzyliśmy Bon Podarunkowy. Można go wręczyć każdemu panu, który sam stworzy swój wymarzony projekt. Proste, prawda?

Decydując się na zakup Bonu Podarunkowego pozostawiamy możliwość finalnego zaprojektowania koszuli szytej na miarę przyszłemu właścicielowi. Wybór tkaniny, krój koszuli, krój mankietów i kołnierzyka, i oczywiście przydatność takiej koszuli – o tym wszystkim decyduje już obdarowany, który sam staje się projektantem swoich wyobrażeń i potrzeb.
Bon podarunkowy stanowi ciekawą (a także ekskluzywną) propozycję prezentową. Jego zaletą, którą oferuje Salon Maron, jest możliwość wystawienia Bonu Podarunkowego In blanco, tj. bonu, na którym nie widnieje konkretna kwota do wykorzystania. Kupujący wybiera możliwość opłacenia takiego bonu po realizacji zamówienia lub może wybrać standardowy Bon Podarunkowy z konkretną kwotą, w granicach której zostanie spełnione świąteczne marzenie.

Spokojne święta z Marlonem

Bon Podarunkowy gwarantuje mniej stresu, mniej nerwów i więcej dobrze wykorzystanego czasu dla siebie i bliskich. Pieniądze które wydaliśmy, aby kogoś uszczęśliwić, nie są wyrzucone w błoto. To także zadowolenie zespołu marki Marlon, kiedy widzi coraz więcej mężczyzn w pięknych koszulach szytych na miarę. I najważniejsze! Taki prezent daje radość samemu obdarowanemu.

Jak to wszystko zrobić?
Odpowiedź jest prosta: wystarczy przyjść do Salonu Marlon i zapytać o Bon Podarunkowy. Dzięki fachowemu doradztwu ze strony naszych konsultantów każdy klient otrzyma wszelkie informacje dotyczące profesjonalnego poboru miary, tkanin, wszystkich elementów koszuli w zaledwie kilkanaście minut. Wspólnymi siłami zostanie wybrany jeden z blisko ponad 150 materiałów dostępnych od ręki lub na zamówienie z katalogów firm Albini, Mileta, Monti.

Zapraszamy Państwa serdecznie do naszego salonu przy ul. Grottgera 1 w Zielonej Górze oraz życzymy wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
Istnieje również możliwość indywidualnego poboru miar z dojazdem do klienta poza godzinami otwarcia Salonu – kontakt 7311 00 311.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *