Marlon Koszule na Facebook Marlon Koszule na Instagram

Blog

Mar01

Targi ślubne 2016

Wchodząc w Nowy rok Sklep Marlon postanowił zaprezentować swoją markę osobom planującym zawrzeć związek małżeński.
Pierwszy podbijany był Wrocław.

Wrocławskie Targi ślubne

Dnia 10.01.2016r. w Hali Stulecia we Wrocławiu zaprezentowaliśmy wyjątkowe koszule szyte na miarę, które podbijały serca przyszłych Panów młodych. Oczywiście cieszyły się również zainteresowaniem Pań.

Ogromny wybór oferowanych materiałów od najlepszych światowych producentów, ciekawe wzornictwo oraz miliony kombinacji możliwych projektów koszul podbił serca nawet najbardziej niezdecydowanych przyszłych (i nie tylko) Panów młodych. Panie oczywiście również były pod wielkim wrażeniem. Wszystko okraszone było pokazami mody ślubnej, show, pokazami tańca, degustacjami oraz konkursami ze wspaniałymi nagrodami!

Trochę ciekawostek oraz zdjęć z Wrocławia :
http://www.targislubne.pl/kalendarium-targow/wroclaw/

 

Zielonagórskie Targi Ślubne

24 stycznia 2016 spośród stu wystawców pokazaliśmy naszą ofertę w rodzinnej Zielonej Górze w hali CRS.

Mimo ogromnej ilości oferowanych produktów: m. in. sukien ślubnych, jubilerów, garniturów, wyrobów cukierniczych, hoteli i restauracji, oferta sklepu Marlon – wykrojone i wykończone ręcznie piękne koszule szyte na miarę każdego mężczyzny- stanowiły nie lada gratkę dla odwiedzających.

Byliśmy dumni z tak dużego zainteresowania tworzoną prze nas marką Marlon, zadawanymi pytaniami oraz docenieniem pośród naszych stałych klientów, których również nie zabrakło tego dnia. Miłą atmosferę urozmaicały: pokazy kabaretowe, sukien ślubnych Dj-ów oraz show barmańskie.

Fotorelacja dostępna pod adresem:

https://pl-pl.facebook.com/LubuskieTargiSlubne/

Z roku na rok widać coraz większe zainteresowanie oraz docenienie męskiej mody ślubnej. Jesteśmy zaszczyceni zaufaniem, którym zostaliśmy obdarzeni przez Panów młodych i dumni z tego faktu, że w tak ważnym dniu jakim jest Ślub jesteśmy z Wami, nie tylko duchem ale i na ciele.

 

 

 

koszule-szyte-na-miare.jpg

koszule-szyte-na-miare

koszula-szytan-na-miare-marlon.jpg

koszula-szytan-na-miare-marlon

targi-slubne

targi-slubne

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *