Marlon Koszule na Facebook Marlon Koszule na Instagram

Blog

Sty26

Targi ślubne Zielona Góra 2017

Każda okazja  jest dobra na prezentacje koszul Marlon. Każda okazja to możliwość spotkania się z mężczyznami potrzebującymi informacji na temat koszul szytych na miarę. To również idealna sytuacja by móc porozmawiać o stylu, nowych trendach i tkaninach oferowanych przez naszą markę.

Prezentacja koszul na miarę Marlon

Targi  ślubne odbyły się na hali CRS w Zielonej Górze dnia 22.01.2017r. Wraz z innymi wystawcami zaprezentowaliśmy wszystko to, co mamy dla was najlepsze – najlepszej jakości męskie koszule szyte na miarę!

Oczywiście nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem pośród odwiedzających mężczyzn (nie tylko przyszłych Panów młodych). Zadawano nam mnóstwo pytań dotyczących procesu produkcji, pobierania miary, tkanin oraz wszystkich dostępnych opcji dotyczących krojów i wzorów.

Tak jak w zeszłym roku nie zabrakło Pań, które ochoczo i z dużym zainteresowaniem wysłuchiwały informacji w sprawie tkanin, wszystkich możliwości jakie oferujemy w zakresie projektu koszuli. Z chęcią oglądały także najnowsze włoskie trendy tkanin.

Każdy miał możliwości sprawdzenia krojów kołnierzy, mankietów, przodu i tyłu koszuli, nici, guzików. Zaprezentowaliśmy także poszetki odszyte z tych samych tkanin co koszule, oraz inne dodatki tj. fiszbiny, spinki do mankietów.

Z dużym zaciekawieniem przeglądane były także katalogi włoskich producentów tkanin Albini i Monti. Ciekawe wzornictwo, jakość, kolorystyka oraz przepiękne sploty wprawiały wszystkich w wielkie wrażenie.

 

 

Atrakcje targów ślubnych Zielona Góra

Organizatorzy (jak co roku) umilali czas odwiedzającym oraz wystawcom pokazami mody ślubnej, show barmańskim, pokazami tańca, degustacjami oraz konkursami ze wspaniałymi nagrodami. Fotobudka, pokazy pirotechniczne oraz kamerowanie dronem to elementy must have każdego wesela roku 2017!  Zaprezentowane zostały najnowsze trendy sukien ślubnych oraz garniturów, ciekawe cele podróży poślubnej. Dosłownie można było znaleźć wszystko to, co każdy chciałaby mieć na swoim przyjęciu ślubnym.

Byliśmy dumni z tak dużego zainteresowania tworzoną przez nas marką Marlon, zadawanymi pytaniami oraz docenieniem pośród naszych stałych klientów, których również nie zabrakło tego dnia.

Trochę ciekawostek oraz zdjęć dostępnych na:

https://www.facebook.com/LubuskieTargiSlubne/?ref=ts&fref=ts

Radość szyta na miarę

Cieszy nas niezmiernie, że męska moda ślubna z roku na rok ewoluuje, przeobraża się i cieszy  coraz większym uznaniem w oczach mężczyzn i kobiet.

Dla marki Marlon to wielki zaszczyt móc uczestniczyć w tak ważnych chwilach jakimi jest ślub dla wielu par. Jesteśmy także dumni z faktu, że przygoda z naszą marka wcale nie kończy się na  wydarzeniu jakim jest ślub, a wręcz przeciwnie – dopiero się zaczyna!

Wszystkim nowożeńcom, którzy w tym roku powiedzą sobie sakramentalne „ TAK” już teraz życzymy sto lat!

 

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *