Marlon Koszule na Facebook Marlon Koszule na Instagram

Blog

Paź23

Trendy jesień-zima

Pierwsze dni Salonu Marlon

Już od kilku dni można zapoznać się z niepowtarzalnym klimatem naszego Salonu z koszulami, stworzonego w zabytkowej kamienicy, przy ulicy Grottgera 1 w Zielonej Górze.

Jesteśmy dumni, że Salon odwiedza tylu zainteresowanych nowych Klientów, nie tylko oczarowanych samym miejscem i wystrojem wnętrz, ale przede wszystkim oferowanym najwyższej jakości produktom – koszulom szytym na miarę. 

Gotowa jest również kolekcja 9 wzorów, przeznaczona dla tych, mniej cierpliwych. Wybrana Koszula z prezentowanej kolekcji może być dostępna dla naszych klientów już w ciągu 2 -3 dni .  Oczywiście każdą koszulę szytą na miarę możemy spersonalizować według własnych upodobań.

Trendy na nadchodzący sezon jesień-zima 

Producent najwyższych jakościowo tkanin koszulowych, dostępnych na zamówienie w naszym salonie, jest prekursorem wyznaczania trendów w krawiectwie męskim. Produkując najlepszej klasy tkaniny prezentuje obowiązujące must-have we wzornictwie i kolorystyce. Poniżej przedstawiamy Państwu tendencje w tkaninach przewidziane na przełom roku 2014/2015 :

Tkaniny 2014/2015

Korzystając z długoletniego doświadczenia i pasji firmy Albini zapraszamy do zapoznania z ich ofertą również w naszym Salonie.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *