Marlon Koszule na Facebook Marlon Koszule na Instagram

Blog

Mar07

Trochę uwagi Panowie

Drodzy mężczyźni, choć codziennie dopieszczamy dla was każdy szczegół koszul szytych na miarę, mamy świadomość, że nawet idealnie dopasowana koszula nie wystarczy, by zrobić dobre wrażenie na kobiecie. Miejcie ją i wy. Jako, że nasze święto niebawem, czynimy dziś dla was okazję do chwili uwagi nad naszą naturą. 

W poszukiwaniu Świętego Graala

Jeśli pomyśleliście, że damy wam szereg rad, jak się ubrać czy zachować, by zrobić na nas wrażenie to lepiej nie traćcie czasu. To nie instrukcja obsługi czy mapa prowadząca do Świętego Graala. Rozumiemy, że nie jest wam lekko i że naszą naturę trudno rozgryźć. Wiemy, że nawet jeśli damy wam się dobrze poznać, to nie raz jesteśmy nieprzewidywalne. Wystarczy zły dzień, zła pogoda, zła… – wstaw cokolwiek. Często same sobą jesteśmy zaskoczone, ale wiemy też, co na nas robi wrażenie zawsze. I wy też dobrze wiecie, a my pragniemy wam dziś o tym po prostu przypomnieć.

dzienkobiet_marlon

Z wierzchu

My ubieramy się podobno dla innych kobiet, a wy Panowie? Wiecie, że odpowiednio dobierając swój strój możecie wpłynąć na waszą ocenę w naszych oczach? Niestety nie jest to łatwa sztuka. Przede wszystkim bądźcie w swoich stylizacjach szczerzy. Nie możecie wyglądać jak przebrani. To sztuczne i nie wzbudza naszego zaufania. Bądźcie sobą, w swoim najlepszym wydaniu, miejcie swój styl, podkreślajcie zalety, delikatnie tuszujcie mankamenty, a przynajmniej ich nie podkreślajcie. Okazujcie nam szacunek swoim ubiorem, dopasowujcie go do okoliczności, ale nie przesadźcie! Nie lubimy czuć, że wyglądacie lepiej od nas. A to, czy macie na sobie najmodniejszy kolor sezonu to już drugorzędna sprawa, choć na pewno w mig go zauważymy. 

dzienkobiet_marlonzielonagora

Klasa nie kasa

Nie jest tajemnicą, że lubimy mężczyzn dobrze ubranych. Uwaga, dobrze wcale nie znaczy drogo! Dobrze to właśnie stylowo, schludnie, odpowiednio do swojego charakteru, sylwetki i okoliczności. Jesteśmy szczególarami. Nawet jeśli się wam do tego nie przyznajemy, ZAWSZE zwracamy uwagę na detale. Zarówno w waszym ubiorze jak i w zachowaniu, więc jeśli chcecie zrobić na nas wrażenie, bądźcie uważni. I nie chodzi tu o drogi zegarek czy złote spinki do mankietów, choć lubimy dodatki z charakterem. Dbajcie przede wszystkim o to, by wasz ubiór był zadbany. Zapuszczone obuwie, niedbale zawiązany krawat, pognieciona koszula, oderwany guzik… Kobiecy radar natychmiast wychwyci takie wpadki. Co z tego, że nasza pierwsza randka miała miejsce 5, 10, 20 lat temu. Wtedy krzywo zapięta koszula boli jeszcze bardziej…

marlon_dzienkobiet_colubiakobiety

Magia słów

Mało tego. My nie tylko zwracamy uwagę na szczegóły w waszym wyglądzie czy zachowaniu, ale też uwielbiamy, kiedy zauważacie takie niuanse u nas. Nie zapominajcie o magii komplementu. Choć nie zawsze to okazujemy, naprawdę je lubimy i doceniamy. Pod warunkiem, że są szczere oczywiście. Nie bójcie się, nie oczekujemy, byście wyrażali swoje zachwyty słowami: „o, zmieniłaś odcień włosów z 001 na 002”. Od tego mamy inne kobiety. Pamiętajcie, komentarze typu „obcięłaś włosy” to jedynie stwierdzenie faktu, a nie komplement, natomiast słowa „podobasz mi się w krótszej fryzurze” już zdecydowanie tak. I nie ograniczajcie się! Komplementy wcale nie muszą dotyczyć naszego wyglądu. Każdego dnia robimy naprawdę wiele rzeczy, które warto docenić słowem.

komplementy_marlon

Dobre maniery 

Niestety ani elegancka koszula, ani komplementy nie pomogą, jeśli w relacjach z nami zapomnicie o podstawowych zasadach dobrego wychowania. Z pewnością dobrze je znacie i stosujecie. My też przywykłyśmy do tego, że przepuszcza się nas w drzwiach, w restauracji odsuwa nam się krzesło, niesie nad nami parasol czy pomaga zdjąć płaszcz. Choć co raz częściej śmiało głosimy feministyczne poglądy i podkreślamy niezależność, doceniamy te mocno zanikające wyrazy szarmanckości. No dobrze, całowanie w rękę możecie sobie odpuścić. Nie wszystkie za tym przepadamy, tak jak nie wszystkie chcemy dostawać kwiaty czy czekoladki. Natomiast chyba każda z nas lubi, kiedy jesteście wobec nas uprzejmi, nie przeklinacie, słuchacie nas, zadajecie pytania, nawiązujecie kontakt wzrokowy i uśmiechacie się do nas. Nie tylko od święta. 

Choć z pozoru trudno nam dogodzić, my naprawdę nie oczekujemy wiele. Uwielbiamy prezenty, ale najbardziej chcemy czuć się dla was ważne, a wy możecie okazać to naprawdę na wiele sposobów. I pamiętajcie, że najlepszym prezentem dla nas jest wasza uwaga.

kobiety_szyja_koszule_marlon

 

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *