Marlon Koszule na Facebook Marlon Koszule na Instagram

Blog

Kwi19

Zastrzyk energii

Kontakt z naturą przynosi nam niezaprzeczalne korzyści na wielu płaszczyznach. Zwłaszcza wiosną, kiedy jesteśmy jeszcze pod wpływem wszechogarniającej zimowej szarości, regularne, bezpośrednie spotkania z przyrodą pomogą nam przywrócić siły witalne i obudzić uśpioną energię. Jak jeszcze możemy sobie dodać wigoru i sportowego ducha? Wstrzyknijmy energetyzujące akcenty do naszych stylizacji!

Sportowa elegancja

Przy rodzinnym, zwłaszcza świątecznym stole pragniemy czuć się wyjątkowo, ale też swobodnie. Nikt nie chce być skrępowany zapiętym ciasno pod szyję kołnierzykiem. Krawat czy mucha też Was krępują? Nie zakładajcie ich! Rozepnijcie guzik i odetchnijcie. Dziś mamy dla Was trzy wiosenne inspiracje, trochę mniej formalne, lecz wciąż bazujące na klasyce. Możecie je założyć nie tylko do wielkanocnego stołu, ale po prostu na rodzinne, wiosenne spotkania czy spacer. A, że wiosna aż korci by przełamać klasykę, nie będą to typowe białe koszule.

meska_koszula_na_wiosne_marlon

Trochę słońca

Żółć to kolor porozumiewania się i kontaktu z innymi. Czyni człowieka pogodnym, otwartym, bystrym i bardzo towarzyskim. Dlatego wiosenne, świąteczne czy po prostu rodzinne spotkanie aż prosi się o żółte motywy. I nie chodzi tylko o bukiet żonkili, choć taki akcent na powitanie na pewno wywołałby uśmiech na twarzy pani domu. Tak, żółty do piękny kolor, ale uwaga! Koszula uszyta w całości z takiej tkaniny mogłaby przytłoczyć, zatem radzimy wybrać raczej słoneczne akcenty. My proponujemy żółte obszycia dziurek i guziczki w tym odcieniu, a także dodatki.  Żeby nie zrobiło się zbyt mdło, dorzucamy ciemniejszą listwę guzikową i stójkę kołnierzyka koszuli, ale dyskretnie, od wewnętrznej strony. Ten oryginalny detal będzie zauważalny, zwłaszcza gdy rozepniemy guzik pod szyją.

koszula_zolte_akcenty_marlon

Cała w groszki

Groszki to jeden z najbardziej uniwersalnych wzorów, więc biała koszula z takim motywem na pewno na dłużej się z Wami zaprzyjaźni i będzie miała szansę stać się nieodłącznym elementem stroju na co dzień. Groszki to także dobry sposób na ożywienie klasycznych garniturów. I to bez naruszania sztywnych reguł formalnej elegancji. My je uwielbiamy. Nawet w tym monochromatycznym, uporządkowanym wydaniu kojarzą nam się z radością i młodzieńczą energią, a poza tym są jak najbardziej w duchu szalenie modnego „nowego retro”, o którym pisaliśmy już niejednokrotnie (zobacz: Koszule męskie na miarę dekadyMikrokosmos).

koszula_w_groszki_marlon

Mikrowzór

Jak jeszcze możecie sobie dodać energii i witalności wiosenną koszulą? Nadajcie jej dynamiki, a pozytywny nastrój szybko się udzieli. Śmiało łączcie i miksujcie mikrowzory i wykończenia. Przełamiecie w ten sposób formalność koszuli i uczynicie ją wyjątkową. Właśnie dlatego nasza trzecia propozycja to hybryda możliwości dwóch pierwszych. Koszula z bawełny w mikrowzór z ciemnymi wykończeniami oraz obszyciami dziurek. Taki zestaw to naszym zdaniem bardzo uniwersalna, casualowa propozycja, którą możecie śmiało zastosować także podczas rodzinnego spotkania czy świątecznego śniadania.

koszula_w_mikrowzór_marlon

Zatem na wiosnę wyostrzcie wzrok drodzy Panowie i cieszcie się detalami, zarówno w swoim otoczeniu, jak i stylizacjach. Obowiązkowo rutyną uczyńcie też chociaż krótki, dwudziestominutowy spacer do parku lub lasu. Odetchnijcie pełną piersią, a potem zajrzyjcie do któregoś z naszych salonów, bo w nich naprawdę czuć już wiosnę.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *