Zamknij
Strona główna Stwórz koszulę Projekty Bon Inspiracje O nas Kontakt

FAQ

W takim przypadku prosimy o zgłoszenie się do biura obsługi klienta - miarka zostanie wysłana pocztą gratis.
Nasz asortyment tkanin ciągle się zmienia. Niestety, nie możemy zagwarantować jego ciągłości. Gdyby zdarzyło się, że Państwa koszula nie może zostać wyprodukowana z powodu braku materiału, zostaną Państwo o tym poinformowani.
Z reguły wyprodukowanie koszuli u nas w firmie trwa do 10 dni roboczych. Może zaistnieć jednak sytuacja, w której nie będziemy mogli wywiązać się z tego terminu ( np. zbyt dużo zamówień). Będą Państwo o tym przez nas informowani.
Czasami odbywają się u nas niepowtarzalne akcje rabatowe rabatowe na koszule. W celu uzyskania dokładnych informacji na ich temat, prosimy o śledzenie nas na Facebooku, Instagramie i Twitterze.
Państwa dane są wykorzystywane jedynie do robienia zamówień na koszule. Więcej na ten temat można poczytać w Ochronie danych osobistych.
Szycie koszul dla Pań na miarę jest odrębną dziedziną szycia, którą się nie zajmujemy. W tym momencie skupiamy się na szyciu koszul męskich.
Otwarcie konta na stronie Marlona wygląda następująco:
Rejsestracja - wypełnienie i wysłanie formularza rejestracyjnego. Po tej czynności są Państwo automatycznie zarejestrowani. Po zamknięciu okna przeglądarki, lub po wylogowaniu należy się na nowo zalogować, posługując się swoją nazwą użytkownika oraz hasłem. Nazwa użytkownika została przez Państwa dowolnie wybrana przy rejestracji, a hasło zostało wyslane drogą mailową. Jeżeli wiadomość nie została dostarczona, prosimy o dokładne sprawdzenie folderu ze spamem. W ostateczności prosimy o zażądanie nowego hasła.
Mierzenie według naszych wskazówek zawartych na stronce jest bardzo proste. Polecamy o skorzystanie z pomocy bliskich! Oczywiście, jeżeli są Państwo niepewni i wolą zostać wymierzeni profesjonalnie przez nasz personel jest to możliwe w salonie z koszulami Marlon w Zielonej Górze.
Oczywiście. Zapraszamy do naszego salonu w Zielonej Górze. Mamy tu wszystkie próbniki dostępnych materiałów, najnowsze kolekcje i miłą obsługę.
Oczywiście! Proszę wspomnieć o tym w uwagach przy zamówieniu.
Koszule szyte na miarę nie mogą zostać wymienione. Prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.
Każde miejsce na monogram jest możliwe - prosimy jedynie o dokładny opis, by uniknąć nieporozumień.
Nasze guziki staramy się zawsze dobrze dopasować do koloru materiału. Jeżeli mają Państwo dodatkowe życzenia, prosimy napisać o tym w uwagach, postaramy się spełnić wszystkie oczekiwania.
Oczywiście - proszę zaznaczyć to w uwagach dotyczących koszuli.
Oto statusy zamówienia, które mogą się pojawić w strefie klienta : "otwarte" - zamówienie zostało do nas wysłane - oczekujemy na wpłatę, "gotowe do produkcji" - wpłata dokonana, zamówienie czeka w kolejce do produkcji, "zamówione," - w produkcji, "gotowe" - koszula czeka na odbiór kuriera, "zakończone" - koszula wysłana ponad 3 miesiące temu,"wycofane" - zamówienie nieaktualne.
Prosimy o wyrozumiałość - nie chcemy żeby nasze wysokiej jakości materiały zostały zniszczone.
Nasz fotograf naprawdę się starał, aby kolory na zdjęciach wyglądały prawdziwie. Należy się jednak liczyć z penymi różnicami spowodowanymi ustawieniami monitora. Jeżeli chcą być Państwo pewni, czy wybrany kolor jest naprawdę odpowiedni - zapraszamy do zakupu naszej próbki materiału.
W przypadku materiałów koszulowych kurczenie się koszuli jest całkowicie normalne. Wynosi ono około 1-2% ( tzw. shrinking)
Przy odzieży szytej na miarą nie ma możliwości zwrotu pieniędzy. W takim przypadku proszę skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta. Razem wyjaśnimy, czy błąd powstał w produkcji czy przy pomiarze i znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.
Wysyłamy do całej Europy, prosimy skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta.
Po złożeniu zamówienia zostaje wysłana automatycznie wiadomość z potwierdzeniem. Proszę sprawdzić w swojej skrzynce folder ze spamem.
Oczywiście! Proszę jedynie uważać, żeby wymiary wpisać w gotowy profil wymiarowy.Proszę dokładnie przeczytać instrukcję pomiaru.
Niestety nie zajmujemy się sprzadażą krawatów.
Chętnie przyślemy standardowe fiszbiny, które wkładamy przy produkcji. Prosimy o zgłoszenie się do biura obsługi klienta.
Klientom, których pierwsza koszula Marlona w ogóle nie pasuje, gwarantujemy jej poprawkę lub wymianę na nową. Oto warunki takiego rozwiązania:
1. Klient zamówił poraz pierwszy 2.Jest to pierwsza zamówiona u nas koszula 3.Jest to pierwsza poprawka tejże koszuli 4.Klient aktywnie pomaga nam dostosować wymiary, tak aby były właściwe. Postępowanie: Proszę odesłać niepasującą koszulę na nasz adres: Tailorsky Bożęcka, Jantarski S. C. Kożuchowska 20B, 65-364 Zielona Góra Prosimy również o napisanie nam maila z informacjami oraz ewentualnie pomocnymi zdjęciami. Po otrzymaniu przesyłki skontaktujemy się z Państwem w sprawie omówienia dalszego postępowania.
Oferujemy Państwu odpłatną usługę Express. Koszt takiego rozwiązania to 20 zł, Koszula jest wysyłana do Państwa w ciągu trzech dni roboczych - jednak nie dotyczy to koszul z monogramem. Prosimy o poinformowanie się w naszym biurze obsługi klienta.
Oczywiście - zapraszamy do naszej filii na ulicy Kożuchowskiej 20B w Zielonej Górze. Prosimy o informację, że koszula ma tam na Państwa czekać.
Zamówiona przez Państwa próbka materiału zostanie wysłana w przeciągu dwóch dni roboczych. Jeżeli została ona zamówiona wraz z koszulą na miarę - jej wysyłka nastąpi w ciągu 10 dni roboczych.
Oczywiście szyjemy również koszule z krótkim rękawem. W konfiguratorze istnieje taka opcja przy wyborze mankietów. Długość krótkiego rękawka wybierana jest przez klienta i nie ma dodatkowych kosztów związanych z tą usługą.
Oczywiście można przesłać nam dobrze pasującą koszulę w celu skopiowania jej. Stworzymy wtedy na jej podstawie profil wymiarowy dla przyszłych zamówień o tym samym rozmiarze. Uwaga: skopiowane zostaną jedynie wymiary koszuli. Każdy producent ma inne szablony form, wiec jej krój może inaczej wzglądać pomimo identycznych wymiarów.
Profil wymiarowy jest zestawem wymiarów pobranych z ciała lub koszuli według których zostanie wyprodukowana koszula Marlona. Przechowujemy Państwa wymiary, by mierzenie odbywało się tylko raz, przy pierwszym zamówieniu. Profile można w każdej chwili dopracowywać. Jeżeli chcą Państwo sprawdzić czy można zmienić rozmiar koszuli, która została już zamówiona, prosimy o zgłoszenie się do biura obsługi klienta.
Nasz punkt sprzedaży znajduje się w Zielonej Górze na ulicy Kożuchowskiej 20B. Zapraszamy!
Niestety nie wysyłamy bezpłatnych próbek. Nasze koszta podzielone są w taki sposób, że próbki materiałów nie są zawarte w cenie koszuli.
Przy wysyłaniu zamówienia znajdą Państwo pole w którym można wpisać wszelkie uwagi dotyczące zamówienia.
Niestety nie jest to możliwe. Można ewentualnie zamówić koszulę za pobraniem i zapłacić przy odbiorze.
Oczywiście, istnieje taka możliwość.
W naszych koszulach standardowo szyjemy kołnierze z wyjmowanymi fiszbinami (w niektórych modelach nie jest to możliwe - prosimy o czytanie opisu kołnierzyka). Wkładane są cienkie, plastikowe fiszbiny, które łatwo można zastąpić własnymi.
Szerokość mankietu jest gotowym wymiarem tej części koszuli. Oznacza to, że można podać wymiar mankietu dobrze pasującej koszuli mierząc od środka guzika do końca dziurki. Nie zostaną dodane żadne luzy.
Proponujemy Państwu skorzystanie z trzech metod płatności : zwykłym przelewem lub systemem paypal, którego zapłata jest dokonywana przelewem lub kartą kredytową. Poza tym można otrzymać przesyłkę za pobraniem.
W konfiguratorze znajdują się materiały, którymi dysponujemy na naszym magazynie. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia ekskluzywnych materiałów firm Albini i Mileta. W tym celu prosimy o pobranie odpowiednich plików PDF z katalogami i kontakt z nami.
Oczywiście mają Państwo prawo do idealnego produktu.Jeżeli odkryli Państwo jakiś błąd w koszuli otrzymanej od nas, prosimy o odesłanie jej i omówienie dalszego postąpowania z naszym biurem obługi klienta.Postępowanie w przypadku otrzymania wadliwej koszuli: Prosimy o odesłanie wadliwej koszuli na adres: ORCHIDEA Sylwia Bożęcka, ul. Boczna 4a, 66-016 Czerwieńsk
Gotowy profil wymiarowy powstaje gdy klient podaje gotowe wymiary istniejącej już koszuli 1 do 1. Nie zostaną dodane już żadne luzy. Proszę w tym celu pobrać wymiary z dobrze leżącej koszuli. Jeżeli mają zostać użyte wymiary używane przez innego producenta koszul, proszę skontrolować czy system pobierania miar jest taki sam.
Profil wymiarowy ciała powstaje przy wymierzeniu odpowiednich części ciała zamawiającego. Szczegóły znajdą Państwo we wskazówkach naszego systemu pomiarowego.Niezbędne luzy koszuli zostają dodane automatycznie przez nasz system i są zależne od formy koszuli, którą Państwo wybrali.Końcowy rozmiar koszuli można sobie obejrzeć w strefie klienta i w mailu potwierdzającym zamówienie. Przy tych wymiarach dodawane są luzy: obwód klatki piersiowej, obwód brzucha, obwód bioder, obwód bicepsa. Luzy są zależne od wybranej formy koszuli.
Wybierają Państwo rozmiar konfekcyjny, formę koszuli i dostosowują rozmiary tej koszuli do własnych potrzeb.Ważne!Proszę sprawdzić czy wymiary odpowiadają Państwa oczekiwaniom. Z oczywistych powodów koszula z rozmiarami konfekcyjnymi nie pasuje tak dobrze jak koszula na miarę. Polecamy mierzenie ciała.
Nasza pracownia znajduje się w Polsce, w Zielonej Górze.
Jeżeli chcą Państwo zlikwidować swoje konto na naszej stronie prosimy o kontakt z biurem obslugi klienta.
Te kropki są zaznaczonymi przez nasze krawcowe punktami produkcyjnymi i znikną przy pierwszym praniu.